Pokój Wspomnień – nietypowy pomysł na atrakcję weselną

Pokój Wspomnień – nietypowy pomysł na atrakcję weselną

Atrakcje weselne to zawsze bardzo “gorący” temat – zwykle mam podział na narzeczonych którzy nie chcą żadnych dodatkowych atrakcji oraz na takich co chcą coś innego niż wszyscy. Osobiście jestem zwolennikiem zorganizowania JEDNEJ ale ciekawej i wartościowej atrakcji niż kilku(czasem wręcz nastu) średniej jakości. Dziś chciałabym Wam przybliżyć pomysł na atrakcję weselną która jest zabawą, pamiątką i fajnym podziękowaniem dla gości jednocześnie!

Alternatywa dla fotobudki

Na pewno znacie fotobudki – albo widzieliście na grupach, albo byliście na weselu gdzie taka atrakcja była, wszak od lat jest bardzo popularna. Jeżeli jednak szukacie innego pomysłu na urozmaicenie Waszego wesela to Pokój Wspomnień będzie idealnym rozwiązaniem. Co więcej – nawet starsi goście z przyjemnością uczestniczą w tej zabawie.

A co to jest?

Najprościej mówiąc – pokój niespodzianka! Specjalne przygotowane miejsce, troszkę owiane “tajemniczością” bo nie widać co się dzieje w środku. A w środku dzieje się magia – Wasi goście nagrywają dla Was filmik! Pokój przygotowany jest tak, że będzie świetnie pasował do każdego wnętrza. Nie martwcie się o tandetne dodatki – jak przechodzone brudne peruki czy plastikowe maski -tutaj tego nie ma. Wszystkie dodatkowe gadżety są stylowe i ręcznie robione przez ekipę. Do tego pakiet kart z pytaniami, bilety wstępu oraz koperta niespodzianka dla gości.

Jak to działa?

Pewnie sobie myślicie “I co w tym odkrywczego? Filmik z wesela?” Otóż nie do końca! Aby nagrać dla Was filmik, goście otrzymują ”bilet wstępu” oraz losują pytanie – dzięki temu, nie ma kolejek, nie ma limitów a cała impreza nie jest zaburzona przez atrakcję weselną. W środku, goście nagrywają dla Was krótką odpowiedź na pytanie i życzenia dla Was. Płynnie bilet dostają następne osoby z imprezy. Co ważne, pokój wspomnień jest z Wami ile chcecie – nie jest to usługa na godziny. Nie ponosicie zatem dodatkowych kosztów. Dodatkowo Wy jako Młoda Para nagrywacie też swoje podziękowania, które zostaną dodane na końcu dla Waszych gości. Dlatego, tak jak na początku wspomniałam to nie tylko zabawa ale też podziękowanie dla Gości w nowoczesnej, bardzo osobistej formie.

A co dalej?

Dzień po weselu, kiedy emocje jeszcze nie opadły możecie “na gorąco” obejrzeć Wasz wyjątkowy filmik – ale nie tylko WY. W tajemniczej kopercie dla każdego z gości jest link do filmu – dzięki temu Wasi goście mogą cieszyć się wspomnieniami i emocjami razem z Wami. Taka forma księgi gości ale interaktywnym wydaniu.

A na co to komu?

Myślę, że taka atrakcja jest fantastycznym pomysłem, jeśli szukacie czegoś oryginalnego, angażującego i wzruszającego. Taki filmik będziecie mogli obejrzeć sobie po latach, śmiać się i wzruszać do łez. Na niewątpliwy plus przemawia do mnie to, że ta atrakcja weselna nie zabiera Wam gości z parkietu – dzięki biletowanemu wejściu, każdy będzie miał okazję skorzystać bez kolejek. Przy takiej formie pamiątkowej “księgi gości” nie ma też limitu miejsc – każdy może nagrać swoje życzenia.

Zaciekawieni?

Jeśli zaciekawiłam Was tematem takiej atrakcji na wesele – odwiedźcie koniecznie stronę POKÓJ WSPOMNIEŃ. Tam znajdziecie formularz kontaktowy, obszar działania oraz ceny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top