Najlepsze targi ślubne? Tylko alternatywne!

Najlepsze targi ślubne? Tylko alternatywne!

Alternatywne Targi Ślubne – dla kogo, czy warto i po co?

Od dobrych kilku lat zagościły w Polsce alternatywne targi ślubne. Od konwencjonalnych targów w wielkich halach ze stoiskami podzielonymi boxami różnią się przede wszystkim kameralną, bardziej przyjazną atmosferą, mniejszą ilością wystawców, ale wyselekcjonowanymi tak, aby prezentowali najciekawsze oferty. Organizowane są często w ciekawych przestrzeniach, które same w sobie są już na estetycznie wysokim poziomie i stanowią zdecydowanie lepsze tło do ukazania ślubnych dekoracji, inspiracji, pomysłów. 

Na targach alternatywnych pojawiają się zazwyczaj małe manufaktury, pieczołowicie wybrani wystawcy, oferujący niesztampowe produkty i usługi. Oprócz znalezienia tutaj niebezowej sukni ślubnej czy dekoracji zero-waste, pary mogą poznać mnóstwo pomysłów na swój ślub, zainspirować się, dowiedzieć o najnowszych trendach i przede wszystkim spokojnie porozmawiać, pożartować i poznać fajne, lokalne, małe firmy, wszystko przy dobrej kawie i w ciepłej, swobodnej atmosferze.

Targi OFF Wedding, które organizowane są w Łodzi i Warszawie, w tym roku mają swoje miejsce w pięknej kamienicy na Mysiej 3 w Warszawie, w industrialnym, nowoczesnym domu handlowym , zaś w Łodzi targi odbędą się w pofabrycznym budynku w Ogrodach Geyera

Alternatywne targi ślubne to kopalnia pomysłów i inspiracji, i dla par i dla organizatorów ślubów, wedding plannerów, czy osób ogólnie zajmujących się branżą eventową. 

Od lat wspieram i jestem patronem Off Wedding – dlatego z całego serca polecam Wam zarówno zgłoszenie się na Alternatywne Targi jako podwykonawca, jak i wizytę i zainspirowanie się na Wasz ślub jeśli jesteście Narzeczonymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top