Slow wedding – tylko w Przyborowo 11.

Slow wedding – tylko w Przyborowo 11.

Magiczne miejsce na mapie Wielkopolski!

Obiekt, o którym dziś poczytacie znajduje się blisko Poznania- około 30min, 2 h od Warszawy – ze względu na totalny brak bezpośredniego sąsiedztwa oraz świetny dojazd Przyborowo 11 wybierane jest na miejsce przyjęcia nawet przez pary z innych części kraju czy np. Berlina.

W sercu lasu

Wyobraź sobie środek lasu, otaczającą ciszę którą przerywa tylko świergot ptaków… Czyste powietrze, z dala od zgiełku miasta…Czujesz to? Jeśli poszukujesz miejsca na wesele, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o bajkowym weselu w stylu “SLOW WEDDING” to bardzo dobrze trafiłeś!

Wesele w stylu slow

Filozofia miejsca to butikowe przyjęcia, blisko natury. Spędzanie czasu z najbliższymi – i co najważniejsze TAK JAK CHCECIE. A co to znaczy? Nie mniej ni więcej to, że nikt Wam się nie wtrąca w organizację – dostajecie klucze i działacie. Macie obiekt na wyłączność. Oczywiście, jeżeli potrzebujecie pomocy w organizacji przemili właściciele Wam pomogą ale nie ma z góry nic narzucone. Plastyczne, artystyczne wnętrza dają duże możliwości aranżacji- wesele możecie zorganizować w części biesiadnej oraz balowej zlokalizowanej pod namiotem. Do Waszej dyspozycji są okrągłe i prostokątne stoły (po 10 każdego rodzaju), krzesła (160 sztuk!), obrusy, zastawa czy nawet dekoracje. Dla przykładu znajdziecie (w pakiecie) wazony, flakoniki na kwiaty, drabinę lub kredens na słodki stół albo sztalugi na plan stołów. Co ważne – brak ukrytych kosztów! (a to ważne bo w niektórych miejscach niedługo będzie się płacić za powietrze do oddychania)

Ceremonia ślubna w lesie

Nie mogę nie wspomnieć, o tym że jeśli marzą Wam się zaślubiny wśród zieleni drzew to też jest miejsce dla Was. Są dwa po prostu idealne do tego miejsca!
Przysięga wypowiedziana pod 100-letnią lipą, do której prowadzi szpaler drzew iglastych – a Wy pod jej gałęziami mówicie sobie “TAK”! Czy to nie brzmi bajecznie?
Drugie miejsce to staw i mała wyspa pośrodku lasu, do której prowadzi drewniany mostek – musicie to zobaczyć i poczuć!

Małe czy duże wesele?

O jakiej wielkości przyjęciu weselnym marzysz? Mikro, kameralnie czy na bogato? Każdą opcję możesz zrealizować w Przyborowie. Najmniejsze przyjęcie było na 4 osoby a największe 150 gości. Jeśli planujesz na 300 osób to też się zmieszczą 😉 Jeśli chodzi o jedzonko to każdy catering o którym zamarzysz -możesz zamówić samodzielnie lub właściciele Ci pomogą – wszystko zależy od Was.

Noclegi dla gości – a są!

I to nie byle jakie! Łącznie właściciele oferują miejsca noclegowe dla około 60 osób oraz możliwość glampingu i miejsc noclegowych w odległości 3 km od obiektu. Dom w Różach i Dom Jaśminowy to miejsca z klimatem, w których poczujecie się jak na wakacjach u babci.

Dom z czerwonej cegły, w którym poczujecie się jak u babci. Znajdują się tutaj 3 pokoje, kuchnia oraz 2 łazienki. Piec kaflowy, drewniane okiennice, kwiaty za oknem…brzmi jak piękne wspomnienie z dzieciństwa.

Biały dom z zachowanymi oryginalnymi gzymsami i zadaszonym tarasem. Znajduje się w nim 7 pokoi, które mieszczą 35 gości. Każdy pokój z własną łazienką. Na parterze domu znajdziecie również kuchnię wyposażoną w jednopalnikową płytę, kuchenkę mikrofalową, lodówkę, zmywarkę, stół i 4 krzesła, kanapę, szafę oraz niezbędny sprzęt do gotowania.

Bajkowe przyjęcie weselne

Jeśli to Was nie zachęciło, do odwiedzenia Przyborowo 11, to niech moje ostatnie słowa dadzą Wam do myślenia! Przyjęcie weselne zorganizowane w otoczeniu natury, spokój, cisza, obiekt na Waszą wyłączność. Robicie po swojemu, tak jak sobie wymarzyliście, bez pośpiechu, bez nacisków – bo wszystko można ale nic nie trzeba!

W SKRÓCIE:

Przyborowo 11
liczba miejsc – od mikro do makro wesela -10 i 300 osób 😉
noclegi – ok 60 miejsc plus w niedalekiej okolicy kolejne.
parking – 4 miejsca postojowe
lokalizacja – Przyborowo 10-11,62-262 Przyborowo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top