Alternatywne Targi Ślubne w Warszawie

Alternatywne Targi Ślubne w Warszawie

czyli najlepsze wydarzenie ślubne w stolicy OFF WEDDING

Dlaczego uważam, że najlepsze? Ano dlatego, że jestem związana z Nimi od początku. Za nami 13-ta edycja – wyjątkowa, z pierwszym śniegiem za oknem i dużą ilością wspaniałych wystawców. Off Wedding Alternatywne Targi ślubne odbywają się dwa razy w roku w dwóch lokalizacjach – Warszawa oraz Łódź. Czym się charakteryzują, że uważam je za najlepsze? Otóż, śmiało mogę napisać, że na OFF WEDDING liczy się atmosfera. Różnorodność ślubnych wystawców, staranna selekcja, brak nachalności i kolportażu ulotek to tylko niektóre z plusów. Słodkości, prosecco i pieski to kolejny z plusów! Czy zatem opłaca się odwiedzać targi ślubne?

Czy warto odwiedzać targi ślubne?

Odpowiem- to zależy! Zależy czego szukacie i czego oczekujecie. W dzisiejszych czasach, nie jest problemem znalezienie wykonawców na swoje wesele w internecie (instagram, tiktok, slubne grupy) ALE! Jeżeli chcecie poznać przede wszystkim człowieka, zobaczyć czy nadajecie na tych samych falach to bardzo polecam odwiedzić alternatywne targi ślubne. Kameralna atmosfera (pomimo wielu odwiedzających) to coś co odróżnia te targi od innych. Podczas takiego spotkania możecie zobaczyć “na żywo” dekoracje, papeterię, spróbować słodkości czy drinków ale przede wszystkim zobaczyć człowieka który stoi za daną usługą. Swoją drogą, oszczędzacie też czas – bo można zebrać oferty i zrobić degustację tortu za jednym zamachem.

A jak wyglądają alternatywne targi ślubne?

Mam nadzieję, że samym opisem Was zachęciłam do udziału w następnych edycjach ale jeśli nie to zobaczcie na poniższe zdjęcia – jak wyglądało nasze listopadowe spotkanie. Ja jestem bardzo dumna z tego, że mogę być częścią tego wydarzenia.

DZIĘKUJEMY! I DO ZOBACZENIA!

zdjęcia AJEM STORIES
lokalizacja MYSIA 3, Warszawa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top