Róż i złoto czyli ślubna klasyka

Róż i złoto czyli ślubna klasyka

w nowej odsłonie! Róż i złoto to połączenie kolorystyczne, które młode pary bardzo często wybierają na swój ślub. Przeglądając ślubne palety kolorów czy inspiracje delikatne pastelowe odcienie różu w duecie z eleganckim i dostojnym złotem wręcz królują. Nie jest to nic dziwnego, wszak róż jest bardzo ślubnym kolorem. Pasuje do różnych styli – może być w wydaniu boho, może być wykorzystany w stylizacji glamour.

Urok pasteli

Różowy motyw przewodni, to doskonały pomysł jeśli szukasz wdzięcznego koloru do aranżacji swojego wesela. Super łączy się z innymi pastelami, lub występuje w duecie klasyczną bielą. Ja dziś, pokażę Wam aranżacje z różem, bielą i złotem w roli głównej i mam nadzieję że Was zachęci do wykorzystania go, na swoich weselach. Na sesji przygotowałyśmy dla Was – dwie opcje na dekoracje stołu – z wykorzystaniem kompozycji niskiej, oraz wysokiej. Jednak oba pomysły łączy paleta kolorów.

Nowoczesne detale

Typowe ślubne kolory, zostały uzupełnione o nowoczesne detale – welurowe obrusy, kryształowe kieliszki w stylu vintage oraz niesztampową papeterię. Taki styl wesela, z pewnością będzie pasował na wiosenne i letnie uroczystości. Mam nadzieję, że sesja Was zainspiruje do stworzenia swojego wymarzonego wesela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top