Róż i złoto czyli ślubna klasyka

Róż i złoto czyli ślubna klasyka

w nowej odsłonie! Róż i złoto to połączenie kolorystyczne, które młode pary bardzo często wybierają na swój ślub. Przeglądając ślubne palety kolorów czy inspiracje delikatne pastelowe odcienie różu w duecie z eleganckim i dostojnym złotem wręcz królują. Nie jest to nic dziwnego, wszak róż jest bardzo ślubnym kolorem. Pasuje do różnych styli – może być w wydaniu boho, może być wykorzystany w stylizacji glamour.

Urok pasteli

Różowy motyw przewodni, to doskonały pomysł jeśli szukasz wdzięcznego koloru do aranżacji swojego wesela. Super łączy się z innymi pastelami, lub występuje w duecie klasyczną bielą. Ja dziś, pokażę Wam aranżacje z różem, bielą i złotem w roli głównej i mam nadzieję że Was zachęci do wykorzystania go, na swoich weselach. Na sesji przygotowałyśmy dla Was – dwie opcje na dekoracje stołu – z wykorzystaniem kompozycji niskiej, oraz wysokiej. Jednak oba pomysły łączy paleta kolorów.

Nowoczesne detale

Typowe ślubne kolory, zostały uzupełnione o nowoczesne detale – welurowe obrusy, kryształowe kieliszki w stylu vintage oraz niesztampową papeterię. Taki styl wesela, z pewnością będzie pasował na wiosenne i letnie uroczystości. Mam nadzieję, że sesja Was zainspiruje do stworzenia swojego wymarzonego wesela.

3 thoughts on “Róż i złoto czyli ślubna klasyka

  1. Ten wpis robi wielkie wrażenie, swooją lekkością wprawia w osłupienie, Chciałbym tak Jak ty frazować piękne zdania przyjmij najszczersze gesty wielkiego uznania.

  2. Doceniam Twoje poglady, często tutaj bywam, serwerem proxy często się nakrywam, Czytam wiele postów, myślę, kontempluję, Twojego bloga nad wyraz szanuję 🙂

  3. Czy wiesz, że tworzysz ciekawe i oryginalne treści, wkład jaki wnosisz w społeczność blogową zasługuję na podziw i szacunek,trzymaj tak dalej i nie zasypiaj gruszek w popiele. Dzięki!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top