Mój ślub, mój styl – recenzja książki

Mój ślub, mój styl – recenzja książki

Co się dzieje kiedy spotykają się dwie utalentowane kobiety? Na przykład powstaje ta oto KSIĄŻKA! I to nie pierwsza a już trzecia autorstwa tego duetu! Karolina Waltz – założycielka pierwszego, inspirującego bloga ślubnego BRIDELLE w Polsce. Magdalena Piechota, fotografka której zdjęcia podziwiam od lat. Stworzyły książkę i to nie byle jaką – 320 stron wypełnionych inspiracjami! Świat ślubów jest niezwykle obszerny – jak się w tym nie pogubić? Ta książka z pewnością Wam w tym pomoże!

Poszukaj swojego stylu

We wspominanej książce, chociaż jest tak pięknie wydana że słowo “album” wydaje mi się bardziej odpowiednie. Wszystko jest tutaj dopracowane – od przepięknych grafik i fontów po spójne, zachwycające sesje stylizowane. Zdjęcia Magdaleny znam i cenię – myślę, że mogłyby z łatwością gościć na okładkach światowych czasopism. Karolina, od lat jest na rynku ślubnym – a jej stylizacje i wysmakowane pomysły inspirują od wielu sezonów. W środku znajdziecie 6 rozdziałów z 6 głównymi stylistykami ślubnymi – czyli łącznie macie 42 inspirujące pomysły na swój ślub. A jakie style znajdziecie w pozycji?

  • BOHO
  • GLAMOUR
  • ROMANTIC
  • AL FRESCO
  • MODERN
  • CLASSIC

Każdy ślubny styl ma poświęcony rozdział wraz z przepiękną sesją zdjęciową i mnóstwem pomysłów – ale jak w ogóle wybrać swój styl? Jak zabrać się za zaplanowanie uroczystości od strony stylizacyjnej?

Autorki o tym też pomyślały – poszczególne rozdziały są poprzedzone przygotowaniem Twojej wizji ślubnej. W książce znajduje się istna ”piguła wiedzy ślubnej”. Planowanie dekoracji ślubnych – będzie znacznie łatwiejsze. W pozycji zadbano o palety kolorów, pory roku oraz spis kwiatów odpowiednich na wesele. Na uwagę zasługuje z pewnością, rozdział o ”Tablicach inspiracji” oraz “Wyborze obiektu ślubnego”. Te aspekty są bardzo ważne dla Waszej wizji wesela oraz stabilności portfela. Odpowiednie miejsce na wesele to już część sukcesu -pamiętajcie o tym. Wszystko okraszone jest przepiękną oprawą graficzną, która sprawia że oglądanie tej książki sprawia niezwykłą przyjemność. Moim zdaniem, książka ta z pewnością posłuży nie tylko jednej osobie. Po swoim ślubie możecie przekazać ją siostrze czy przyjaciółce która szykuje się do ślubu. Wiedza tam zawarta przyda się każdej przyszłej pannie młodej. Dodatkowo, na końcu znajdziecie polecane firmy- co znacznie ułatwi Wam wybór zaufanych podwykonawców.

zrób swój ślub

Książka wydana jest w twardej oprawie, na przepięknym papierze przez wydawnictwo Galaktyka. Jeśli szukacie np. pomysłu na prezent dla przyszłej panny młodej to myślę, że jest to dobry pomysł. Komu jeszcze może przydać się ta pozycja? Branży ślubnej – jako osoba, obecna w ślubnych tematach, zdecydowanie polecam lekturę. Będzie pomocą dla fotografów, florystów czy cukierników. Inspirowanie się, poszukiwanie ciekawych rozwiązań to podstawa rozwoju. Na zachętę dodam, że do 23.05.2020 roku na zakup książki macie aż 40% rabatu na stronie wydawnictwa. Namówiłam? To marsz czytać!
KSIĄŻKĘ MOŻECIE KUPIĆ TU


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top