Zaproszenia ślubne – inspirowane naturą

Zaproszenia ślubne – inspirowane naturą

Wiecie, że o zaproszeniach mogę mówić godzinami (takie małe ”zboczenie”) ale wybierać i pokazywać dla Was firmy godne uwagi – ze względu na jakość oraz podejście do klienta. Zaproszenie ślubne jest Waszą wizytówką – wprowadzeniem do stylu wesela, podkreśleniem jak ważny to dla Was dzień. Powinno być schludne, wykonane z dobrej jakości papieru i dopasowane do charakteru wesela – wszak świadczy to o Was! Dziś chciałabym przedstawić Wam firmę, której zaproszenia są proste, minimalistyczne i inspirowane naturą! Przed Wami She Makes!

Subtelność akwareli

Zaproszenia inspirowane naturą – co to znaczy? Dla mnie to romantyczne, delikatne kwiaty, zielone listki i nieoczywiste akwarele. U Ani znajdziecie wzory z nieśmiertelną (bo idealną na ślub!) peonią, romantyczne kompozycje z kwiatów, a także zielone liściaste zaproszenia – idealne na rustykalne i leśne wesela.

Papier to podstawa

Zaproszenia wykonane są na papierze fakturowanym, gramatura 250 gr który moim zdaniem świetnie pasuje do lekkich, delikatnych akwareli – zaproszenia są romantyczne i świeże. Każde zaproszenie, możecie uzupełnić o sznurki czy wstążki – jeśli proste karty to dla Was za mało, możecie przewiązać je sznureczkiem lub materiałową tasiemką. Sklep oferuje szeroką gamę kolorów do wyboru! Każde zaproszenie, możecie dowolnie spersonalizować – wybrać kolory kopert, ilość kart i wiele więcej! Przedział cenowy to 5-7zł – w zależności od tego jak Wasze zaproszenie będzie wyglądało. Ważne info – do każdego modelu zaproszenia możecie zrobić pozostałe, pasujące dodatki – takie jak winietki, menu czy numerki na stoły. To co? Namówiłam? 🙂
Za jakość wykonania ręczę moją Halinową głową!
SKLEP SHE MAKES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top