Wróżkowe suknie ślubne

Wróżkowe suknie ślubne

Kiedy napisała do mnie Justyna z Wedding Room, przyznam bez bicia, że nie znałam ich projektów. Coś mi tam kiedyś mignęło na targach Off Wedding, ale jak to na takich wydarzeniach, dużo się dzieje, później nastąpiła pandemia i jakoś tak mi umknęło. Dlatego ucieszyłam się bardzo, że otrzymałam taką propozycję aby odwiedzić salon i przymierzyć sukienki.

Dwie lokalizacje

Justyna, ma dwa salony w Polsce – w Gdyni oraz na warszawskiej starówce. Do Gdyni mi nie po drodze, ale po Warszawie chętnie jeżdżę i zwiedzam salony. Salon znajduje się w sercu warszawskiej starówki, na ul. Brzozowej 6/8. Intymną i wręcz domową atmosferę zapewnia lokalizacja na 4 piętrze klimatycznej kamienicy. Z ulicy nikt nie będzie podglądał, nikt też nie wejdzie z ciekawości co jest moim zdaniem ogromnym plusem. Salon jest bardzo przestronny, podzielony na 2 pomieszczenia – jeden z ogromną przymierzalnią i miejscem dla Waszych osób towarzyszących, oraz drugi w którym na spokojnie możecie pooglądać suknie i wybrać do przymiarki. Ogromną zaletą są też duże okna – dzięki temu możecie się zobaczyć w naturalnym świetle bez sztucznych reflektorów.

Szepty natury

Przechodzimy do najważniejszej części mojego wpisu czyli – jakie suknie znajdziecie w atelier? Inspirowane w głównej mierze naturą. Harmonia i uwielbienie matki ziemi, to coś co na pewno odnajdziecie w detalach sukni. Projekty Justyny wyróżniają się delikatnością i oryginalnością. Listki, delikatne kwiatowe ornamenty i detale to coś co charakteryzuje projektantkę. Niesztampowe rozwiązania jak dodawane rękawki, frędzelki dodają uroku i podkreślają klimat.
Jak sama mówi o sobie: ”Jestem artystycznym buntownikiem, który podąża własną ścieżką, wędrowcem, botanikiem i malarką. Fascynuje mnie ludzka natura, piękne ludzkie wnętrza, często nieodkryte, zakopane i niedocenione. Pragnę, by moje suknie to odmieniły. Pragnę, by każda Panna Młoda ujrzała siebie i dostrzegła blask, indywidualność i siłę jaką posiada.”

Każda panna młoda wybierając suknię ślubną powinna słuchać siebie – wybrać to, w czym czuje się jak milion dolców. Zawsze będę wam powtarzała, że nie musicie spełniać niczyich oczekiwań. Ślub to przede wszystkim Wasz dzień, dlatego jeśli chcecie założyć dwuczęściową suknię ślubną – ZAŁÓŻCIE!

Swoboda

W salonie znajdziecie kilkanaście modeli sukni w stylu boho, hippie i rustykalnym – tak bym je zakwalifikowała. Jeśli szukacie czegoś bardziej “glam” to też znajdziecie, subtelny błysk w wydaniu Justyny, to nie będzie wielka księżniczka ale seksowna rybka ze zdejmowanym trenem. Do tego pięknie wycięte plecy – ja jestem oczarowana! Albo suknia z pięknymi perełkami – totalnie GLAM!

Wybierając suknię możecie zdecydować jakie elementy dodać, a jakie odjąć – suknie, przygotowywane są specjalnie dla Was.

przygotuj się

Aby obejrzeć i przymierzyć suknie musicie umówić się na konkretny dzień i godzinę – co jest ważne, wtedy całe atelier jest tylko i wyłącznie dla Was i waszej osoby towarzyszącej.
Zabierzcie ze sobą cielistą bieliznę, buty i dobry humor! W atelier możecie też dobrać delikatną biżuterię i ozdoby na włosy, które będą pasowały do klimatu.

garść info

Teraz pora na garść konkretów czyli adresy i najważniejsze CENY!
Przedział cenowy sukni 3000-5000 zł przez cały kwiecień macie zniżkę -15% z polecenia Halyny
Atelier w Gdyni -pracownia
Al. Zwycięstwa 192/1
Gdynia Orłowo 81-525
Parking : publiczny od ul. Bukowej

Atelier Warszawa
Ul. Brzozowa 6/8 lok. 14
Warszawa 00-001 Stare Miasto 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top