Atelier Lawenda – księżniczka boho

Atelier Lawenda – księżniczka boho

Jeśli kochasz styl boho na pewno znasz suknie ślubne od Rue de Seine! Ja od momentu wypatrzenia jednego z modeli na instagramie, jestem totalnie zakochana w tych sukniach ślubnych. Z pewnością są to suknie ślubne dla odważnych panien młodych – niesztampowe fasony, oryginalne koronki i wzorzyste materiały. To nie jest, propozycja dla każdego. Suknie ślubne, które znajdziecie w Atelier Lawenda, charakteryzuje nonszalancki styl bohemian i hippie . Zwiewne, delikatne i nietypowe! Znajdziecie tam dopasowane koronkowe dzieła sztuki, jak i szalone kolorowe wróżkowe suknie.

Do odważnych świat należy

Nie będę ukrywała, że mierzenie tych sukni należało do moich marzeń! Uczestnicząc w cudownym Trunk Show, mogłam przymierzyć większość kultowych modeli a dzięki ostatniej sesji zdjęciowej miałam przyjemność założyć kwiecistą suknię z najnowszej kolekcji. Gdzie szukać tych arcydzieł? Zuzia, która w Gdyni ma swoje Atelier z tymi sukniami, jest niezwykle ciepłą i kochaną osobą. Na pewno doradzi Wam w wyborze i pomoże z całą stylizacją. W ofercie znajdziecie nie tylko suknie ale też oryginalne welony (np. z piórkami i koralikami) oraz jeansowe kurtki dla buntowniczek!

Do wyboru

Suknie ślubne są sprowadzane z Nowej Zelandii, Kalifornii i Australii z myślą o Pannie Młodej, która jest romantyczna, a w dniu ślubu chce wyglądać oryginalnie i nietypowo – każda z Nas ma w sobie ”rock and roll” 😉 Wysokiej jakości materiały, gwarantują Wam komfort w noszeniu a większość modeli jest lekka jak piórko! Nie ma mowy o niewygodnych, krępujących ruchy sztywnych konstrukcjach. Jeśli jeszcze Was nie zachęciłam, to zobaczcie zdjęcia z Trunk Show autorstwa Marii Kanii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top