Wszystko o zaproszeniach ślubnych

Wszystko o zaproszeniach ślubnych

czyli mój pierwszy e-book

Wszystko zaczęło się od utraty pracy – wtedy też, pomyślałam co osoba która 8 lat przepracowała w zaproszeniach ślubnych może zrobić? Prowadząc mój instagram, a także poprzedniego bloga, wiedziałam jak wiele pytań budzi temat papeterii ślubnej.

Zaproszenia ślubne – know how

W swoim mini-poradniku, opisałam wszystko co należy wiedzieć wybierając zaproszenia ślubne. Czym się kierować poszukując zaproszeń na ślub. Na co zwracać uwagę wybierając firmę drukującą zaproszenia a także dorzuciłam swoje przysłowiowe ”pięć groszy”

Wybieraj i przebieraj – próbki zaproszeń

Podstawą w wybraniu firmy z zaproszeniami ślubnymi, jest sprawdzenie jakości. Bardzo często spotykałam się z tym, że narzeczeni zamówili ”w ciemno” zaproszenia na swój ślub, a to co przyszło finalnie było jednym wielkim rozczarowaniem. Dlatego, w moim poradniku zachęcam Was to określenia czego szukacie (kolor, motyw, cena) i zamówienia sobie próbek w celu weryfikacji. Wierzcie mi – zaoszczędzi Wam to stresu, oraz pieniędzy wyrzuconych w błoto.

Szykujesz się do ślubu – kup poradnik!

Jeśli stoisz właśnie przed wyborem zaproszeń ślubnych i w nadmiarze firm i natłoku informacji nie wiesz jak się za to zabrać i od czego zacząć to mój poradnik jest dla Ciebie. Mogę Ci zagwarantować, że po lekturze będziesz wiedziała co robić. Całość stworzona jest w przyjaznym stylu, z prostym przekazem bez ”kija w tyłku” – jeśli jeszcze Cię nie zachęciłam do zakupu, to teraz uwaga “promocja na allegro” 😉

Mój autorski e-book kupisz tu Nieporadny Poradnik

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top